drzwi do domu laurencja 2

Drzwi do domu laurencja

Wybierając idealne drzwi do nowego domu, czasem trudno jest podjąć jakąkolwiek decyzje. Po dłuższych poszukiwaniach wszystkie drzwi zdają się wyglądać bardzo podobnie. W tym artykule chcemy przybliżyć wam ciekawą propozycję, jaką są drzwi do domu laurencja.

Charakterystyka modelu

Drzwi do domu laurencja wyróżnia delikatny i elegancki wygląd. Cztery wąskie paski szyby nadają nowoczesny charakter, a solidna konstrukcja sprawia, że drzwi są funkcjonalne i ergonomiczne, a przy tym wpasowują się do każdego wnętrza. Skrzydła wykonane są z płyty MDF oraz obłożone cienkimi płytami HDF.

Dostępne warianty

Drzwi do domu laurencja, podobnie jak inne modele możemy wybrać w różnej wersji kolorystycznej. Do wyboru jest także rodzaj szyby. Dostępne są następujące warianty:

szyba hartowana,
szyba mleczna,
szyba przeźroczysta.

Drzwi do domu laurencja można znaleźć w wersji przesuwnej, przylgowej i bezprzylgowej. W małych wnętrzach, w których chcemy zaoszczędzić na przestrzeni, można skorzystać z opcji drzwi przesuwnych, co ułatwi planowanie wnętrza. Producent drzwi daje też możliwość wyboru okleiny pomiędzy dwoma wariantami — Premium lub CPL. Decydując się na drzwi do domu laurencja, można skorzystać też z oferty różnych zamków jak zasuwkowe, oszczędnościowe, patentowe czy zamki z blokadą.

drzwi do domu laurencja

Model drzwi do domu laurencja jest z pewnością jednym z tych, na które warto zwrócić uwagę przy poszukiwaniu nowoczesnych i praktycznych drzwi wewnętrznych.

Dowiedz sie więcej na: https://erkado.pl/