Druk wysokonakładowy

  Druk wysokonakładowy obecnie należy do najpopularniejszego wyboru. Ma dużo zalet, a jedną z najważniejszych jest jego opłacalność i jakość przy drukowaniu dużej ilości sztuk. Druk wysokonakładowy może być wykonany na dowolnej wielkości kartki. Jest to idealne rozwiązanie dla większych publikacji oraz materiałów promocyjnych. Najczęściej za pomocą tego druku drukuje się książki, plakaty, ulotki, broszury, czasopisma.

  Czym jest druk wysokonakładowy?

  Druk wysokonakładowy to druk dużej ilości kopii w jak najkrótszym czasie. Stosuje się go na przykład przy drukowaniu plakatów, ulotek promocyjnych, gazet czy książek. Druk wysokonakładowy cechuje się niższym kosztem. Jest najczęściej wybieranym drukiem w środowisku promocyjnym. Co więcej, aby wykonać druk wysokonakładowy, należy odpowiednio przygotować materiały, co wymaga profesjonalnej wiedzy. Istnieje kilka rodzajów takiego druku. Jego wybór zależy od tego, co jest drukowane.

  drukarnia

  Jakie są wady i zalety druku wysokonakładowego?

  Druk wysokonakładowy jest najbardziej opłacalny. Ponadto gwarantuje bardzo dobrą jakość przy niewygórowanej cenie. Można powiedzieć, że generuje on oszczędności przy wyższych nakładach. Druk wysokonakładowy pozwala również uzyskać najlepsze kolory. Pozwala na wydruk na papierze różnego rodzaju. Co więcej, umożliwia dodanie lepszej warstwy połysku. W przypadku plakatów jest to warstwa dodatkowa, co powoduje lepszą trwałość produktu finalnego. Głównym minusem tego druku jest to, że jest nieopłacalny przy małej ilości egzemplarzy do wydrukowania.

  Dowiedz się więcej na https://drukarnia.geokart.com.pl/!