Sprzedaż palet euro

  Kancelaria rozwodowa warszawa

  Sprzedaż palet euro jest bardzo ważna na całym świecie. Dzięki normom i jednakowym cechą może służyć w całej Europie. Ułatwia to bardzo proces transportu towarów drogą morską i powietrzną. Co więcej, są używane na liniach produkcyjnych oraz umożliwiają przechowywanie w magazynach i sklepach.

  Co to jest palety euro?

  Palety euro to rodzaj palet transportowych. Sprzedaż palet euro charakteryzuje się tym, że spełnia normy zgodne z normą europejską. Podczas ich produkcji muszą zostać spełnione określone standardy i normy. Jest to duże ułatwienie w transporcie międzynarodowym, gdyż palety mają jednakowe wymiary i cechy, co za tym idzie, pasują do wszystkich podnośników. Co więcej, takie palety są uniwersalne i pasują do wszystkich podnośników. Sprzedaż palet euro to najczęściej sprzedaż palet w wymiarach 1200 mm x 800 mm. Dzięki temu palet euro pozwala na transport towarów na terenie Europy. Ponadto, jest dobrej jakości i jest bardzo wytrzymała.

  Palety drewniane na sprzedaż
  Cechy palet euro

  Sprzedaż palet euro, możliwa jest, gdy palety spełniają wszystkie wymagania. Palety wykonane są z drewna. Są płaskie i mają standardowe wymiary 800×1200 mm. Wszystkie palety euro są oznakowane znakiem EPAL po lewej stronie oraz znak EUR po prawej, logo obróbki cieplnej i informacje o kraju pochodzenia obrabianego drewna i numer rejestracyjny firmy. Taka paleta musi ważyć około 2,5 kg maksymalnie, dynamiczna ładowność może wynosić 1500 kg a statyczna ładowność 4000 kg. Sprzedaż palet euro ma miejsce na całym świecie, dzięki czemu proces transportu międzynarodowego jest łatwiejszy.

  Dowiedz się więcej na https://lukpal.pl/!