Wszystko, co musisz wiedzieć o adaptacji projektu

  Gotowy projekt wymaga jego adaptacja projektu gliwice, czyli dostosowania projektu do konkretnej działki. Wszystko to powinno zgadzać się z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 12.04. 2002 r. odnośnie do uwarunkowań technicznych oraz lokalnymi przepisami, aby dostać pozwolenie na budowę.

  Co obejmuje adaptacja projektu gliwice

  Obowiązkowa część adaptacji obejmuje:

  • dostosowanie planowanej konstrukcji do warunków zabudowy oraz instalacji wewnętrznych
  • projekt zagospodarowania, w tym odległości od innych domów, śmietnik, parking, droga dojazdowa,
  • wprowadzenie ewentualnych zmian w projekcie,
  • skompletowanie dokumentacji – opinie, uzgodnienia, pozwolenia, uprawnienia.
  adaptacja projektu gliwice

  Wyróżniamy też nieobowiązkową część adaptacja projektu gliwice, która obejmuje życzenia właściciela, takie jak piwnica, kolorystyka, liczba okien i ich umiejscowienie czy kształtu tarasu. Jednak wybierając gotowy projekt zakres możliwych zmian jest ściśle określony. Należy, więc wcześniej sprawdzić czy do danego projektu będziemy mogli wprowadzić zmiany, na których nam zależy.

  Cena i czas trwania 

  W zależności od liczby wprowadzanych zmian, które trzeba nanieść oraz tych na życzenie klienta, skomplikowania projektu lub nawet regionu cena adaptacja projektu gliwice będzie zaczynała się od 2000 zł w górę. Musimy liczyć się z tym, że im więcej zmian będziemy chcieli wprowadzić oraz im będą trudniejsze do wykonania tym więcej zapłacimy. Adaptacja zazwyczaj trwa około dwóch miesięcy.

  Zobacz więcej na https://www.dimprojekt.pl/!