Szlabany drogowe gard

  Szlabany drogowe gard są najczęściej spotykaną formą zabezpieczeń terenu na obszarze nowo powstałych osiedli lub domków szeregowych. Są one o wiele popularniejsze od tradycyjnych bram, ze względu na niższe koszty ich zamontowania. Zajmują stosunkowo mało miejsca, a ich montaż jest stosunkowo tani i o wiele szybszy, niż wcześniej stosowane zabezpieczenia wjazdów.

  Gdzie szlabany te znajdą swoje zastosowanie?

  Szlabany drogowe gard okażą się być doskonałym rozwiązaniem w miejscach o natężonej kontroli wjazdów, na przykład osiedli mieszkaniowych lub innych terenów mieszkalnych, ale także do obiektów przemysłowych, gdzie osoby niepowołane nie powinny mieć wstępu. Do szlabany drogowe gard w formie dodatkowych akcesoriów dołączane są firanki, podpory stałe oraz podwieszane, a także lampy ostrzegawcze.

  szlabany drogowe

  Montaż szlabanów

  Sam montaż szlabany drogowe gard jest bardzo prosty i nie wymaga specjalnych przygotowań. Ważne jest aby teren, na którym ma stanąć dany szlaban był prosty. Dodatkowo szlabany drogowe gard spełniają wszystkie wymogi współczesnej inżynierii systemowej, ze względu na połączenie ich z odpowiednio dobranymi, zabezpieczającymi akcesoriami.

  Zabezpieczenia wykonywane są w wersji ze stali emaliowanej a także stali nierdzewnej. Wszystko zależy od wybranego modelu. Dodatkowo są one przystosowane do prawostronnego jak i lewostronnego montażu, co może ułatwić logistykę zaplanowania wyjazdu, jak i całego terenu, na obszarze którego szlabany drogowe gard optymalizują wjazd i wyjazd.

  Dowiedz się więcej.