Szafka rtv lamel

  Lamele to podłużne listwy dekoracyjne. Mogą być montowane zarówno na ścianach, jak i na sufitach w zależności od indywidualnych upodobań. Świetnym pomysłem jest także kupno mebli, które będą zbudowane z lameli, takich jak np. szafka rtv lamel. Sprawią one, że wnętrze nie będzie wydawało się nudne. Na rynku dostępne są różne rodzaje lameli, zbudowanych z różnych rodzajów drewna. Jak więc wybrać odpowiedni rodzaj do swojego wnętrza?Szafka rtv lamel

  Dębowa szafka

  Szafka rtv lamel zbudowana z naturalnego dębu ociepli wnętrze, dzięki swojemu beżowemu kolorowi. Nie jest to jednak drewno o jednolitej barwie. Mnogość słojów, niejednolita faktura i złota poświata nadają mu trójwymiarowości. Jest także sprężyste i wytrzymałe, a także odporne na wilgoć. Sprawdzi się we wnętrzach rustykalnych i skandynawskich.

  Meble z sosny

  Jeśli szuka się lekkiego, elastycznego drewna to warto postawić na sosnę. Szafka rtv lamel z drewna sosnowego będzie posiadała charakterystyczne dla drzew iglastych podłużne wzory pasujące idealnie do wnętrz loftowych. Jej żółto-brązowa barwa perfekcyjnie zgra się zarówno z cegłą, jak i z ciemną barwą ścian.

  Jesion — idealny do nowoczesnych wnętrz

  Drewno jesionowe jest twarde i nieelastyczne. Ma przepiękną jasną barwę, dzięki której sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Spowoduje, że pomieszczenie będzie wyglądało na bardziej przestronne. Minusem jest jednak to, że szafka rtv lamel wykonana z takiego drewna będzie miała słabą wytrzymałość na warunki atmosferyczne, np. wilgoć, dlatego należy umieścić ją w suchym pomieszczeniu.

  Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej, to serdecznie zapraszam Cię na stronę: https://www.perlabottega.com/szafki-rtv!