Studio projektowania wnętrz kraków

  Jeżeli chcesz, aby Twoje mieszkanie wyróżniało się na tle znajomych, musisz sobie zdać sprawę z kilku niezbędnych czynników. Najważniejszym z nich jest zatrudnienie architekta wnętrz, który w studio projektowania wnętrz kraków przygotuje projekt wstępny spełniający wytyczne. Projektowanie wnętrz nie ogranicza się jedynie do ustawiania mebli, doboru koloru farby oraz niezbędnych narzędzi. Doświadczenie oraz wiedza, która nieustannie jest poszerzana przez architektów, umożliwia wprowadzenie kreatywnych zastosowań, które idealnie będą się komponować.

  Projektant, czy Architekt wnętrz

  Często wydaje nam się, że projektant i architekt wnętrz ma takie samo znaczenie. Zacznijmy od tego, że architekt wnętrz jest osobą posiadającą wszechstronną wiedzę. W dodatku nie są mu obce wszelakie kwestie związane z budowlanką, co umożliwia realizację oraz weryfikację projektu dla klienta. Do zadań architekta w studio projektowania wnętrz kraków należą zazwyczaj:

  • projektowanie domów jednorodzinnych,
  • projektowanie domów wielorodzinnych,
  • projektowanie budynków komercyjnych,
  • estetyka oraz funkcjonalność budynków.

  Praca projektanta wnętrz cechuje się nieco węższym zakresem działań. Osoba pełniąca wspomnianą funkcję studio projektowania wnętrz kraków musi posiadać odpowiednie wykształcenie oraz być na bieżąco ze zmieniającymi się trendami.

  studio projektowania wnętrz kraków

  Wycena projektu

  Na wycenę danego projektu wpływają różne czynniki. Metraż lokalu jest tutaj kluczowy, gdyż opłata za przygotowanie projektu wnętrza liczona jest od metra kwadratowego. Cena w wielu przypadkach jest różna ze względu na miasta oraz województwa, w których wykonywana jest dana usługa. W teorii przyjmuje się następującą średnią wycenę przygotowania projektu pod studio projektowania wnętrz kraków:

  • projekt koncepcyjny: 50-100 zł na metr kwadratowy,
  • projekt kompleksowy: 100-200 zł na metr kwadratowy,
  • projekt z nadzorem: 200-300 zł na metr kwadratowy.

  Studio projektowania wnętrz realizujące interesujące aranżacje znajdziesz pod linkiem: https://yayarchitektura.pl/