Sprzedaż palet euro

  Sprzedaż palet euro

  Kupując palety, warto zwrócić uwagę na to, czy posiadają one licencję EPAL. Jest to kluczowa sprawa, jeśli nie chcemy zapłacić mandatu, za używanie palet niezgodnych ze standardami. Jeśli mamy stare palety i planujemy je wyrzucić, a nie są one w złym stanie, to warto rozważyć sprzedaż palet euro. Palety, posiadające licencję EPAL, nie degradują się aż tak szybko, w związku z czym, nie są one jednorazowe. Zakup i sprzedaż palet euro najlepiej dokonać na żywo, ponieważ w innym wypadku, możemy zostać pokryci kosztami dostawy, przekraczającymi cenę palet.  

  Ceny palet

  Cena za sprzedaż palet euro nie jest duża, zazwyczaj nie przekracza 40 złotych, jednak prawdziwym problemem jest transport. W związku z tym, że aby przewieźć palety, potrzeba dość sporych rozmiarów pojazdów, ceny za transport zazwyczaj przekraczają samą cenę palety. Jeśli mamy pojazd przystosowany do transportu towarów wielkogabarytowych, to sprzedaż palet euro najlepiej załatwić osobiście i samemu je odebrać. Pozwoli to znacznie obniżyć koszta.

  sprzedaż palet euro

  Używane palety

  Czasem warto popytać na pobliskich magazynach, czy właściciele nie są zainteresowani transakcją, typu sprzedaż palet euro. Będzie to dużo tańsze i znacznie bardziej ekologiczne, niż zakup nowych palet. Właściciele magazynów bardzo często po prostu wyrzucają niepotrzebne palety, aby nie zalegały na magazynie, więc mogą nam odsprzedać je po okazyjnej cenie. Warto przy tym zaznaczyć, że jeśli są to palety z certyfikatem EPAL, to fakt, że były one już używane, nie wpłynie na ich jakość i wytrzymałość. 

  Aby dowiedzieć się więcej, kliknij ten link: https://lukpal.pl/