Spare parts filters boll & kirch

  Nasza współpraca obejmuje wielu dostawców z branży morskiej, co pozwala nam zapewnić szeroką gamę części zamiennych, spare parts filters boll & kirch oraz kompletne urządzenia wielu przodujących marek z sektora inżynierii morskiej. Dostarczamy zestawy serwisowe pomp IMO (ACE, ACG, ACD), a także możemy na zamówienie dostarczyć Klientom każdą uszczelkę oraz uszczelnienie w bardzo atrakcyjnych cenach. Zajmujemy się również obróbką CMC, a także szeroko pojętą obróbką metali oraz obróbką skrawaniem.

  Naprawa i regeneracja

  W ramach naszych usług zajmujemy się nie tylko dostawą części spare parts filters boll & kirch, ale podejmujemy się także naprawy uszkodzonych części, konstrukcji oraz urządzeń tudzież regeneracją w ramach ich eksploatacji. Naprawa realizowana jest na podstawie dokumentów, dostarczonych specyfikacji oraz rysunków producenta lub też wykonujemy zlecenie na specjalne zamówienie Klienta. Dodatkowo realizujemy usługę projektowania i roboty konstrukcyjne.

  Spare parts filters boll & kirch

  Najwyższe standardy obsługi

  Ze względu na wieloletnie doświadczenie w sektorze morskim możemy zaproponować rozwiązania, które umożliwiają pozyskiwanie wielu różnych części zamiennych oraz spare parts filters boll & kirch w wysokiej jakości po atrakcyjnej cenie rynkowej. Zbudowaliśmy partnerską sieć kontaktów, która umożliwia odnalezienie dla Klienta nawet najbardziej wymagającego uszczelnienia. Obsługa naszych Klientów opierana jest o wysokie standardy, gdyż chcemy zapewnić jak najwyższą jakość, mając na uwadze istotę bezpieczeństwa oraz potrzebę wysokiej funkcjonalności i wytrzymałości projektów w branży morskiej.

   

  Gdyby potrzebowali Państwo naprawy konstrukcji stalowej oraz regeneracji części zamiennych do statków w ramach eksploatacji, zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją na stronie. https://posejdon-marine.pl/