Ściany przesuwne

  AV-100 jest polskim producentem ścian ruchomych z wieloletnim doświadczeniem. Oferuje działowe ściany przesuwne, które są nowoczesną alternatywą klasycznych ścian. Pozwalają one na czasowy podział pomieszczeń, a także izolację akustyczną pomiędzy nimi. Przesuwanie paneli i zmiany konfiguracji to coś dla osób ceniących sobie komfort i ładną estetykę. Zapewniają  również prywatność, przy czym jednocześnie nie stwarzają żadnych barier. 

  Ściany przesuwne

  Za co odpowiadają?

  Ściany przesuwne i ich moduły posiadają wysuwane uszczelniacze górne i dolne, które odpowiadają one za stabilizację i uszczelnienie akustyczne ścian. Moduły rygluje się za pomocą klucza, wkładamy go w otwór techniczny danego modułu i wykonujemy jeden obrót, to niezwykle łatwy i szybki sposób. Ściany przesuwne poruszają się wyłącznie po podsufitowym torze jezdnym. Istnieją różne typy torów: tor jezdny pojedynczy prosty (dla systemu podwieszenia 1-wózkowego) i tor z odjazdami i parkownicami bocznymi (system podwieszenia 2-wózkowy). 

  Dodatkowe opcje

  Ściany przesuwne mogą posiadać drzwi i przeszklenia, a także okładziny zewnętrzne. Personel posiada ogromną wiedzę dotyczącą ścian ruchomych, potrafi doradzić, kiedy i czy mogą pełnić one funkcję drzwi przesuwnych. Ściany przesuwne pozwalają na uniknięcie remontu, a także szybkie i precyzyjne zmiany w aranżacji każdego wnętrza. To doskonała opcja dla osób lubiących zmiany. Obsługa ścian jest niezwykle prosta i polega na ich scalaniu. W ścianach przesuwnych nie występują futryny, co nadaje im estetyczny wygląd. Zobacz więcej na: https://av100.pl/