Przyspiesz zapakowanie czy też wypakowanie artykułów dzięki rampom mobilnym

    Rampy mobilne to perfekcyjne wyjście, kiedy prędko należy wpakować lub przeładować ładunek, głównie z poziomu podłoża. Rampy takie są niesłychanie stabilne oraz pewne, na dodatek pokryte są antypoślizgową siatką ze stali. Użycie takiej rampy ogromnie zmniejsza trwanie profesji przy ponadprogramowym wzmożeniu efektywności.

    rampy mobilne

    Rampy mobilne utworzone są z profili stalowych, które umożliwiają solidność i wytrzymałość na przeciążenia. Rampa złożona jest z platformy wjazdowej przystosowywanej pompą hydrauliczną, która służy do dostosowywania wysokości. Na obu stronach umieszczone są łańcuchy z hakami, tak aby usprawnić mocowanie, przykładowo do wozu, który musi być rozładowany. Na rynku można z łatwością odnaleźć przeżerane rampy mobilne, tak z ewentualnością kupna, jak i najmu. A tak przykładowo, rampy o obfitym udźwigu do siedmiu ton, znakomicie pasują do przeładunku oraz rozładunku pojazdów ciężarowych. Napomknięta przedtem pompa hydrauliczna umożliwia dostosować rampę do wysokości auta. Każda rampa ma koła, dzięki temu przy pomocy wózka widłowego może być przestawiona w dowolne położenie. Rampy mobilne posiadają sporo zalet oraz w znacznym stopniu upraszczają robotę. Najważniejszą niewątpliwie jest jej mobilność, rozładunek jest w stanie zachodzić we wszelkim miejscu. Manualne łatwe starowanie umożliwia funkcjonalną robotę nawet jednej osoby, bez przejmowania się różnicami poziomów. Pełny cykl roboty odbywa się migiem i bez zbędnych kłopotów. No i ewidentnie zaoszczędzony czas i kapitał. Kierowca wózka widłowego zdoła osobiście postawić rampę i rozpakować bądź zapakować tira, co pokaźnie redukuje opłaty biorące się z zatrudniania większej liczby kadr. Koszt zakupu tego typu rampy jest w stanie zwrócić po sześciu miesiącach.

    Jakikolwiek kierownik organizacji dostawczej powinien pomyśleć o nabyciu rampy mobilnej. Wszędzie, gdzie pracuje wózek widłowy, z pewnością rampa zdobędzie swoją rolę.