Przedpokój lamele

  Przedpokój lamele to ozdoba wykonana z listw, która idealnie udekoruje pomieszczenie. Stworzy niesamowity wystrój wnętrza. Można je montować w różnych miejscach np. na ścianach lub na suficie.

  Jakie są zalety przedpokój lamele?

  Przedpokój lamele nadadzą niepowtarzalnego wyglądu miejscu, w którym zostaną założone. Stanowią trójwymiarową ozdobę, nadającą charakteru. Mogą być wykonane z różnego rodzaju drewna, są też dostępne różne warstwy kolorystyczne. Sprawia to, że nadają się do różnego typu pomieszczeń, które cechuje różnorodny kolor ścian i mebli.

  Przedpokój lamele

  Różne formy montażu przedpokój lamele

  Montaż przedpokój lamele jest stosunkowo prostym zabiegiem. Najczęściej robi się to za pomocą specjalistycznego kleju, ale można również użyć taśmy dwustronnej przeznaczonej do przyklejania listew. Nie powinno to powodować problemów.

  Do czego można użyć przedpokój lamele?

  Mimo swojego klasycznego przeznaczenia przedpokój lamele służą nie tylko do pokrycia ścian i sufitów. Równie dobrze sprawdzą się jako ozdoba mebli. Wspaniale sprawdzą się również w roli zabudowy np. grzejników. Sprawi to, że nadadzą one świeży i nowoczesny wygląd.

  Przedpokój lamele to doskonały dodatek do wnętrza dla osób, które chciałyby, żeby ich miejsce nabrało wrażenia przestrzeni. Są dostępne w różnych rodzajach i kolorach, dlatego sprawdzą się we wszystkich pomieszczeniach. Możne nimi nie tylko ozdobić ściany, tak jak się to robi klasycznie, ale też można spróbować innych wariacji jak np. otoczyć nimi grzejnik.

  Dowiedz się więcej: https://www.perlabottega.com/szafy