Paleta przemysłowa

  elektroodpady lublin odbiór z domu

  W dziedzinie handlu czy logistyki ciężko jest sobie wyobrazić odpowiednie funkcjonowanie bez zaopatrzenia w paleta przemysłowa. Oczywiście, gdyby się postarać to jest to możliwe, jednak po co utrudniać sobie życie. Zainwestowanie w odpowiednie dla naszej branży paleta przemysłowa jest podstawą, która została stworzona specjalnie pod tego typu dziedziny. Dzięki możliwości dostosowania jej do potrzeb klienta jest możliwość wykorzystania jej w każdej wybranej przez siebie przestrzeni pod konkretne zadania. 

  przemyslowe palety

  Do indywidualnych potrzeb

  Możliwość dostosowania paleta przemysłowa do potrzeb swojej usługi jest o tyle przydatna co wygodna. Nie trzeba naginać się do ustalonych przez kogoś odgórnie zasad, tylko samemu można je ustalić. Jest to możliwe dzięki braku potrzeby dopasowywania paleta przemysłowa do wózków widłowych, co tym samym daje możliwość większej swobody wyboru. Dodatkowym plusem jest również wysoka jakość, która gwarantuje indywidualne palety z najwyższej półki.

  Dane techniczne

  Drewno, z którego jest wykonywana paleta przemysłowa cieszy się nie tylko wysoką jakością, którą zawdzięcza materiałom, ale również brakiem oznakowań podobnych do tych, które posiada paleta euro. Ze względu na indywidualne wymiary dostosowane do potrzeb klienta zawiera ona jedynie dane techniczne oraz dane normy produkcji. Nie jest natomiast oznakowana charakterystycznym znakiem EPAL czy EURO. Mogą jednak zawierać wskaźnik IPPC, który informuje o stopniu wysuszenia drewna. 

   

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź w link https://lukpal.pl/paleta-przemyslowa/