Licencja epal jest to swego rodzaju zapewnienie klienta o jakości palet. Dzięki temu, wiemy że kupowane przez nas palety są lepszej jakości i jesteśmy zapewnieni co do ich pierwszorzędnej jakości. Jakość ta jest oznaczana przez Europejskie Stowarzyszenie Palet zgodnie z normą europejską. Oznaczenie to możemy odczytać z powierzchni palety.

   

  Licencja epal

   

  licencja epal – czy świadczy o lepszej jakości palety?

  Niejako tak, ponieważ dzięki takiemu oznaczeniu wiemy, że dana paleta spełnia normy Europejskiego Stowarzyszenia Palet, a więc ma lepszy standard niż większość palet. Licencja epal nie zawsze jest powiązana z euro paletami. licencja epal pozwala na certyfikowanie palet, dzięki czemu mamy pewność co do jakości zakupionych i używanych przez nas palet. Dzięki temu mogą się one nadawać do pracy w obiegu otwartym, na co dużo producentów pozwolić sobie nie może, a jest możliwe dzięki licencja epal.

  licencja epal – jak ją uzyskać?

  Jeśli chcemy się ubiegać o licencja epal, musimy podjąć pewne odgórnie ustalone kroki. Pierwszym krokiem jest wypełnienie wszystkich dokumentów oraz formalności, które znajdziemy na stronie epal.org.pl. Tam dowiemy się więcej o licencja epal. Dalej będziemy poproszeni o uiszczenie opłaty wstępnej, oraz reszty opłat. Po dopięciu na ostatni guzik formalności oraz uiszczeniu wszelkich opłat początkowych, będziemy musieli się zgodzić na ustalenie terminy oceny zakładu. Mowa tu o wybraniu dogodnego terminu do oceny, oraz przygotować na ten dzień próbną partię palet – 100 sztuk. Po dokonaniu oceny, inspektorzy przekazują werdykt do EPAL international i na końcu uzyskujemy potwierdzenie otrzymania licencja epal.

   

  Sprawdź więcej na https://lukpal.pl !