Kundalini joga Warszawa

  kundalini joga Warszawa

  Czym jest energia kundalini?

  kundalini joga Warszawa

  Każda osoba praktykująca jogę na pewno spotkała się z terminem energia kundalini joga Warszawa, ale co on tak naprawdę oznacza? Najprościej mówiąc jest to energia duchowa, która określana jest i rozumiana jako energia ogólnej świadomości, energia, która przebywa w naszym ciele w stanie całkowitego uśpienia. Energia kundalini joga Warszawa nazywana jest również często energią węża, ponieważ leży zwinięta na kształt spirali (węża) poniżej czakry podstawy (muladhara), w czakrze ognia (agni). Energia ta może zostać świadomie przebudzona i tym samym przyczynić się do doznania całkowitego błogostanu ducha, duszy i ciała.

  Jak pobudzić energię kundalini?

  Aby odnaleźć w sobie energię kundalini joga Warszawa należy dobrać odpowiednie praktyki duchowe, umysłowe i fizyczne. Możemy ją nie tylko znaleźć, ale również rozwijać i prowadzić przez nasze kanały energetyczne, aż do całkowitego wyzwolenia. Naturalne i prawidłowe praktyki niosą ze sobą wiele różnorakich korzyści. Należy jednak pamiętać, że nieprawidłowa praca z kundalini joga Warszawa może przynieść bardzo negatywne skutki jak schizofrenia, psychoza czy depresja. 

  Korzyści z energii kundalini

  Kiedy uda nam się wyzwolić energię kundalini joga Warszawa czeka na nas wiele korzyści dla duszy i ciała. Możemy spodziewać się spowolnienia starzenia się, dodania energii życiowej, pomocy w szybkiej regeneracji ciała czy wrażliwość na wszelkie trucizny. Kiedy energia kundalini sięgnie ostatniej czakry następuje proces zwany oświeceniem. Energia kundalini joga Warszawa powoduje, że Twoje ciało zaczyna wibrować na wyższych wibracjach co powoduje również transformację Twojego ciała fizycznego.