Kanister 20l to solidne i trwałe opakowanie, które zostało wykonane w technologii rozdmuchu. W tym procesie granulat tworzy materiał termoplastyczny, który jest rozgrzewany i nadmuchiwany do formy przypominającej kanister. Dzięki zastosowaniu trójwarstwowej ścianki, kanister cechuje się dużą wytrzymałością, a jego grubości są takie same we wszystkich punktach bryły.

  Kanister 20l

  Ekologiczny

  Kanister 20l jest wyposażony w poziomą i pionową rączkę, umożliwiającą łatwe i wygodne przenoszenie. Grubość ścianek jest cyfrowo kontrolowana, co zapewnia ich wysoką wytrzymałość. Na życzenie klienta kanister może zostać oznakowany jego logotypem lub trwale zaetykietowany podczas procesu produkcji za pomocą robotów IML. Kanister może być również wykonany ze 100% regranulatu, co czyni go ekologicznym opakowaniem. Najlepsza firma na rynku europejskim powinna produkować kanistry HDPE ze 100% regranulatu o najwyższej klasie UN 1,9Y. Regranulat produkowany powinien być samodzielnie na innowacyjnych ekstruderach granulacyjnych.

  Wysoka ergonomia użytkowania

  Długotrwałe testy pozwoliły na opracowanie projektu, który spełnia rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa, a jednocześnie zapewnia wysoką ergonomię użytkowania. Klienci mogą dodatkowo zamówić umieszczenie swojego logo na ściance kanistra lub trwale etykietować opakowanie w procesie produkcji dzięki systemowi IML. Kanister może być wykonany z czystego granulatu lub z mieszanki granulatu i regranulatu o wysokiej jakości, co pozwala na obniżenie ceny opakowania.

  Jeśli powyższy temat wydał się dla Ciebie interesujący, koniecznie zerknij na stronę https://polchem.pl/.