Drzwi Magnolia z szybkami

  Klasyczne i eleganckie

  Ładne, gustowne i funkcjonalne drzwi magnolia z szybkami to ważny element każdego pomieszczenia. Warto przed zakupem przemyśleć czego szukamy. Jeśli lubisz klasykę, wybierz zwykłe, gładkie drzwi. A może nudzą Cię tradycyjne rozwiązania? W takim wypadku zdecyduj się na coś bardziej oryginalnego – drzwi ozdobione delikatnymi wzorami, żłobieniami.

  Doskonałym wyborem będą drzwi magnolia z szybkami, wśród których znajdziesz klasyczne warianty, jak i te bardziej wyszukane. Dodatkowo posiadają przeszklenia, które są dostępne w różnych kolorach, kształtach i wariantach: mlecznym, częściowo lub całkowicie przeszklonym. Matowe i mlecze zapewniają maksymalną prywatność, ponieważ nie ujawniają tego, co dzieje się po drugiej stronie.

  drzwi magnolia z szybkami

  Lekko przeszklone drzwi magnolia z szybkami nadadzą lekkiej atmosfery pomieszczeniu i stanowią element dekoracyjny.Oprócz tego, można wybrać takie, które mają niestandardowe kolory: czerwony, zielony, niebieski, różowy, fioletowy. Światło, które będzie wpadać do przez szybki w ciekawych barwach, nada niezwykły klimat w pokoju. 

  Estetyka i wytrzymałość 

  W parze z estetyką drzwi magnolia z szybkami idzie ich trwałość, ponieważ są wykonane z wytrzymałych materiałów, takich jak płyty MDF, podwójnie zabezpieczone płyty HDF oraz szybki odporne na uszkodzenia. Dodatkowo przy zakupie drzwi magnolia z szybkami otrzymujesz 15-letnią gwarancję, dzięki której możesz spokojnie cieszyć się swoimi nowymi drzwiami i nie martwić o nowy zakup.

  Jeśli potrzebujesz pomocy przy montażu drzwi magnolia z szybkami, zadzwoń do nas, a my przyjedziemy pod wskazany adres i wszystkim się zajmiemy. 

  Dowiedz się więcej na https://erkado.pl/wp-content/uploads/2020/09/dw_pl.pdf!