Domy do 35m2 projekt

  Domki mobilne to coraz popularniejszy zamiennik klasycznych murowanych domów wolnostojących. Na domy do 35m2 projekt nie jest konieczne pozwolenie na budowę. Wiele firm posiada w swojej ofercie gotowe domy do 35m2 projekt. Koszt samego projektu waha się od trzystu do tysiąca złotych.

  domy do 35m2 projekt

  Działka jest i co dalej?

  Posiadając działkę, na której chcemy postawić nasz wymarzony domek, wystarczy wybrać projekt z szerokiej oferty firm architektonicznych lub udać się do architekta i zaprojektować ten wyśniony dom. Domy do 35m2 projekt to idealne rozwiązanie dla osób samotnych, małżeństw lub małych rodzin. Do ich budowy nie jest konieczne pozwolenie na budowę, ani wysoki kapitał. Do rozpoczęcia prac jest potrzebne tylko zgłoszenie budowy. Porównując domy do 35m2 projekt i duże domy wolnostojące, które są drogie w budowie i utrzymaniu, można śmiało stwierdzić, że domy do 35m2 projekt są tańszym spełnieniem marzeń o własnych czterech ścianach.

  Co można, a czego nie można, budując mały dom?

  Mały dom to mniejsze koszty budowy oraz późniejszej eksploatacji. Domy do 35m2 projekt są stawiane szybciej niż klasyczne, duże domy. Są jednak kryteria budowy, których nie wolno łamać. Jednym z nich jest to, że domy do 35m2 projekt dotyczy zabudowy projektowanego domu po obrysie ścian zewnętrznych. Domy do 35m2 projekt muszą być budowane jako domki parterowe, ewentualnie z nieużytkowym poddaszem i antresolą. Jego maksymalna wysokość jest ograniczona tylko MPZP lub decyzją o warunkach zabudowy. Stawiany budynek może pełnić tylko funkcje rekreacyjne, zmiana statutu wymaga procedury zmiany sposobu użytkowania domu. Domy do 35m2 projekt nie muszą posiadać instalacji grzewczej, ani dobrej izolacyjności ścian, czy okien. Jako dokumentacja wystarczą amatorskie rysunki i opisy.

  Więcej na https://mobileecohomes.eu/domek-mobilny/