kontrola dostępu bramki obrotowe

Bramki obrotowe kontrola dostępu

Podczas koncertu czy meczu, nieodłącznym elementem dostania się na stadion lub arenę jest stanie w przeogromnej kolejce. Kiedy wreszcie ogromna ilość ludzi przedostanie się dalej, następuje czas na kontrolę bezpieczeństwa. Nikt nie lubi przechodzić przez bramki obrotowe kontrola dostępu. Mimo że większość ludzi nie przemyca niedozwolonych przedmiotów, atmosfera wokół miejsca kontroli, bardzo często bywa napięta i wyczuwalny jest panujący tam stres.

Bramki obrotowe kontrola dostępu

Dlaczego ludzie boją się kontroli bezpieczeństwa?

Na lotnisku niejednokrotnie widzi się osoby, które mimo że nie wyglądają na przemytników niedozwolonych rzeczy i substancji, proszone są na bok, tuż obok bramki obrotowe kontrola dostępu. Często jest to spowodowane metalami, które nosimy na ubraniach, na przykład nity w spodniach; niekiedy zapikają nam buty- wówczas osoba pracująca na lotnisku poprosi o ich zdjęcie i przejście ponownie. Czasami zdarza się, że bramki obrotowe kontrola dostępu wydadzą dźwięk, ponieważ system wybierze nas do losowego testu antynarkotykowego. Wszystkie te sytuacje zmuszają nas do wyjścia ze strefy komfortu, dlatego odczuwamy strach zbliżając się do miejsca kontroli bezpieczeństwa.

Strach przed zacięciem się bramki?

Sytuacja ta występuje najczęściej na arenach i stadionach gdzie bramki obrotowe kontrola dostępu są w całości zabudowane. Ludzie boją się, że zatną się w środku- szczególnie narażone na stres są osoby które cierpią na klaustrofobię, mała ilość miejsca pomiędzy bramkami obrotowymi często doprowadza ich do paniki.

Dowiedz się więcej:  https://accesscontrol.pl/systemy-kontroli-dostepu/