Idealny blat do Twojej kuchni

  zamówienie blatu

  Blaty drewniane na zamówienie to bardzo ważny element w kuchni każdego z nas. Korzystamy z nich codziennie, dlatego muszą spełniać swoje techniczne funkcje, czyli  służyć nam do przygotowywania potraw. Mają też inne zadanie, czyli wpasowywanie się w wystrój, który pasuje w kuchni. Muszą pasować do innych mebli i jednocześnie być bardzo wytrzymałe. Czym powinno się kierować przy wyborze blatu, żeby niczego nie żałować? Podajemy Wam kilka ciekawych wskazówek, które mogą pomóc w tym zadaniu.

  Odpowiedni kolor

  Kolor to często pierwsza rzecz, nad którą się zastanawiamy, kiedy decydujemy się na blaty drewniane na zamówienie. Aby blat pasował do pozostałych  elementów kuchni, warto znać kilka zasad. Jeśli posiadasz białe meble, to wybór koloru blatu nie powinien Ci sprawić większego problemu. To dlatego, że Biały świetnie komponuje się z każdym innym kolorem. Nie watro jednak wybierać białego, bo w takiej sytuacji blaty drewniane na zamówienie zleją się z resztą i nie będzie to wyglądało efektownie. Blaty drewniane na zamówienie o jasnym brązowym odcieniu będą wprowadzać do Twojej kuchni  spokojną i przytulną atmosferę. Jeśli  jednak jest ona zaprojektowana w bardziej nowoczesnym stylu, możesz zdecydować się na ciemniejszy kolor blatu. Przy wyborze czarnego blatu, watro ograniczyć ilość ustawianych na nim produktów, ponieważ będzie on je dodatkowo eksponował.

  Blaty drewniane na zamówienie

  Odporny na temperaturę

  Chyba każdemu zdarzyło się, że na blaty drewniane na zamówienie położył gorący garnek z wrzącą wodą lub rozgrzaną patelnię. Słabej jakości szybko się zniszczy pod wpływem wysokich temperatur, więc upewnij się, że żadne gorące naczynie nie zostawi śladu na jego powierzchni. Może się to wiązać z wyższą ceną, jednak należy to traktować jako inwestycję na wiele lat. Warto raz zapłacić więcej i cieszyć się wytrzymałym blatem przez długi czas.

  Zapraszamy na naszą stronę: https://sapo-podlogi.pl/oferta/parapety-blaty-drewniane/!