Ułatwienia w pracy projektanta stają się coraz częste ze względu na stale rosnącą popularność nowoczesnej metodologii związanej z projektowaniem BIM, ideą tworzenia projektów w przystosowanych do tego programach. Nieodłącznym elementem są biblioteki bim, inaczej zwane rodzinami (nazwa wzięta z języka angielskiego). Posiadanie w swojej ofercie tego typu obiekty można stworzyć łatwą współpracę między producentem i projektantem.

  Stwórz projekt

  Innowacyjne podejście do budownictwa i planowaniu jego działania zawsze zaczynało się na papierze. Teraz jednak myśli można bez problemu przekształcić w istniejący obiekt w odpowiednich programach. Tworzenie dowolnego wyglądu mogą zaoferować biblioteki bim, które polegają na przechowywaniu wymiarów geometrycznych produktów, które znajdą się w projekcie. Im większy wybór rodzin dla projektantów od firmy, tym większe możliwości, które może on uzyskać. Biblioteki bim będą żywą reklamą dla producentów produktów zawartych w niej, poprzez posiadanie wszelkich informacji dotyczących danych przedmiotów w projekcie. 

  Biblioteki bim

  Praktycznie i bezpiecznie

  Popularność biblioteki bim można zawdzięczyć samej idei, która służy coraz większej liczbie projektantom, inżynierom czy wykonawcom. Dzięki możliwościom, jakie program oferuje przy użyciu produktów z biblioteki bim, można bez trudu zwizualizować plany budowy na początkowych etapach, jak i na końcowych. Przedstawienie projektu w ten sposób jest dużo łatwiejsze, a korzystanie z niego znacznie praktyczniejsze, i co ważniejsze, bezpieczniejsze. 

   

  Informacji odnośnie do usługi znajdziesz na stronie https://bimup.tech/