Akustyczne meble biurowe

  Nierzadko zdarza się, że miejsca, w których przebywa jednocześnie wiele ludzi, nie nadają się do przeprowadzenia swobodnej rozmowy, gdzie obie osoby dobrze słyszą wypowiadane przez siebie słowa. Problem dotyczy takich przestrzeni jak biuro co-workingowe, lotnisko lub urząd. Rozwiązaniem jest zaprojektowany przez Tomka Rygalika system akustycznych mebli biurowych SoundRoom firmy Noti.

   

  Jakość potwierdzona badaniami

  Noti SoundRoom składa się z różnego rodzaju foteli, sof oraz biurek. W ofercie możemy znaleźć także ścianki działowe, przegrody oraz budki telefoniczne. Jego systemowy projekt pomoże dowolnie zaaranżować biuro w aspektach przestrzennych i akustycznych. Dzięki temu możliwe jest wydzielenie biura do pracy indywidualnej i zespołowej, komfortowych spotkań oraz stref skupienia. Noti SoundRoom posiada geometrię wzorującą się na rozwiązaniach, które są stosowane w profesjonalnych studiach do nagrywania. Wykorzystywana jest tam także nowoczesna technologia konstrukcyjna filcowych płyt akustycznych. Noti SoundRoom może być dowolnie konfigurowany poprzez zunifikowane pod względem wymiarów panele. Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie potwierdziła wynikami swoich badań  jakość akustyczną systemu.

  noti

  Dlaczego warto?

  Cicha przestrzeń do swobodnej rozmowy lub skupienia pośród ruchliwego biura wpływa pozytywnie na jakość zadań wykonywanych przez pracowników i pobudza ich kreatywność.  Taki obszar może być także miejscem na małe zebrania i narady.  Meble są nie tylko w dużym stopniu wygodne i funkcjonalne, ale też designerskie, ponieważ zostały pokryte filcową okładziną w nowoczesny stylu. 

  Aby dowiedzieć się więcej, kliknij ten link: https://logan.com.pl/