Wymień typową kostkę brukową na świecącą i napawaj się pięknem oraz bezpieczeństwem!

  Świecąca kostka brukowa to nowatorskie rozwiązanie dla ludzi poszukujących niezwykłości oraz wyjątkowości. Kostka led jest odmiennym rozwiązaniem w porównaniu do konwencjonalnej kostki brukowej. Jej wynalazczość oraz pionierskość bazuje głównie na tym, że promieniuje i mieni się w przeróżnych barwach, dzięki czemu możemy wyłożyć sobie drogę dojazdową do garażu i wjeżdżać do niego bezpieczniej. Możemy też ozdobić ogród, by zawsze wyglądał olśniewająco i przykuwał spojrzenie przechodniów, osób odwiedzających lub także sąsiadów.

  Plusy jakie ma kostka led

  Na czym w rzeczywistości polega fenomen świecącej kostki? Szczególnie na jej oryginalnym designie i prezencji wieczorem, której to typowej kostce brakuje. Na polskim rynku kostka brukowa świecąca jest nową atrakcją zadziwiającą sporą część populacji. To nowatorskie rozwiązanie nie tylko pięknie prezentujące się, lecz również poprawiające nasze bezpieczeństwo po zmroku. Doskonale sprawdza się ona w rozjaśnieniu podjazdu parkingowego, terenu brukowego, parkingu, tarasu, alejek oraz chodników dla pieszych. Ułatwi nam to kursowanie po zmierzchu, a oprócz tego urzeknie nietypowym designem. Toteż jeśli myślimy, czy powinno się zamienić kostkę brukową normalną na tę świecącą, odpowiedź jest oczywista, optymalnym rozwiązaniem jest kontaminacja jednego i drugiego dla osiągnięcia bajkowego wręcz wyniku.

  kostka brukowa świecąca


  Bez wątpienia każdy z nas zastanawia się, jaka jest żywotność takiej nowatorskiej kostki i w jaki sposób jest ona zasilana? Otóż kostka taka swoją trwałość datuje na około 10 – 15 lat i jest ona podłączona pod stałe napięcie 1,44W na kostkę, do pracy wymagany jest zasilacz 12V. Surowiec, z którego zazwyczaj powstaje ta oryginalna kostka to materiał żywicowo-akrylowy. Kolory, którymi zwyczajowo podświetla się kostkę, to biały, niebieski, żółty i czerwony, kolor podczas korzystania można zmieniać i dobierać wedle własnych wymagań.
  Toteż jeśli nadal rozmyślasz, co uczynić, by Twój ogród i obejście błyszczało a także urzekało, to położenie świecącej kostki jest najlepszym przedsięwzięciem.
  Oświetlenie w kostce brukowej jest najlepszą chwałą ogrodu.