Śrutowanie stali kielce

  Śrutowanie stali kielce to oczyszczenie powierzchni stalowej, które umożliwia nawet pozbycie się rdzy. To świetne rozwiązanie, gdy chcemy pomalować  konstrukcje stalowe, ponieważ dzięki śrutowaniu najlepiej przygotowujemy konstrukcje ze stali. Należy jednak pamiętać, aby ten proces był wykonywany przez doświadczoną firmę.

  Dlaczego wykonuje się śrutowanie metali?

  Śrutowanie stali kielce w celu wzmocnienia i poprawy wyglądów estetycznych elementów i konstukcji metalowych. Powierzchnia metalowa po wykonaniu takiego zabiegu jest trwalsza i nadaje się do malowania.  Dzięki temu jej malowanie jest bardziej skuteczne i trwalsze. Ten proces pozwala na dokładne oczyszczenie z różnego rodzaju zabrudzeń, lakierów, a nawet rdzy. Dzięki temu jej malowanie jest bardziej skuteczne i trwalsze. Śrutowanie stali kielce sprawia również, że metal jest bardziej błyszczący, jednak ten czynnik zależy od tego, czym przeprowadza się tę metodę.

  Śrutowanie stali kielce

  Jak przeprowadza się śrutowanie? 

  Śrutowanie stali kielce wykonywane jest zazwyczaj przy użyciu takich materiałów jak na przykład lód, metal, szkło i piasek. Ponadto, istnieją dwa rodzaje śrutowania, na mokro i na sucho.  Na samym początku należy oczyścić konstrukcję ze wszystkich zanieczyszczeń. Następnie wyrównuje się powierzchnia metoda na sucho lub na mokro. Śrutowanie stali kielce to również nadanie powierzchni odpowiedniej  chropowatości. Właśnie dzięki temu ten proces daje dużą przyczepność farby.

  Zapraszamy do sprawdzenia oferty na stronie internetowej https://alucrom.pl/