Śrutowanie konstrukcji stalowych kielce

  Śrutowanie konstrukcji stalowych kielce to dokładne czyszczenie powierzchni, pozwalające pozbyć się zanieczyszczeń, a nawet rdzy. Jest to świetne rozwiązanie, gdy chcemy pomalować  konstrukcje stalowe. Pozwoli to na uzyskanie dobrej przyczepności farby i jej długa żywotność.

  Co to jest śrutowanie?

  Śrutowanie konstrukcji stalowych kielce to mechaniczne czyszczenie powierzchni wykonanych z metali. W wyniku tego procesu usuwana jest m.in rdza, lakiery oraz inne zanieczyszczenia. Przed obróbką powierzchnia konstrukcji stalowej zostaje dokładnie odtłuszczona. Co więcej, trzeba także usunąć wszystkie spawalnicze odpryski. Następnie przechodzi się śrutowania. Śrutowanie konstrukcji stalowych kielce powoduje, że konstrukcja ma lepszą trwałość. Dlatego często po tym procesie powierzchnię stalową się maluje.
  Śrutowanie konstrukcji stalowych kielce

  Zalety śrutowania metali

  Śrutowanie konstrukcji stalowych kielce ma dużo zalet. Po tym procesie mamy gwarancję, malowanie konstrukcji, będzie trwalsze. Śrutowanie gwarantuje również wysoką przyczepność farby oraz chroni przed korozją powierzchni. Śrutowanie konstrukcji stalowych kielce powoduje, że powierzchnia materiału staje się chropowata. Taka struktura zapewnia dobrą przyczepność farby do konstrukcji. Należy jednak pamiętać, aby ten proces był wykonywany przez doświadczoną firmę, ponieważ zbyt duża chropowatość może się powodować powstawanie niedoskonałości na powierzchni stali. 

  Zapraszamy do sprawdzenia oferty na stronie internetowej https://alucrom.pl