Spare parts alfa laval purifiers

  Zajmujemy się dystrybucją części zamiennych do statków, w tym też spare parts alfa laval purifiers, od wielu lat. W ramach obsługi podejmujemy się również prac konstrukcyjnych, a także obróbki metalu – to pozwala nam na kompleksową obsługę i znacznie skraca czas realizacji zlecenia dla Klienta. Realizacja zamówienia posiadająca możliwość wykonania wszystkich jego prac na terenie naszego parku maszynowego pozwala na zaproponowanie cen, które są wyraźnie konkurencyjne na rynku. Do wszystkich zleceń podchodzimy z dużą starannością, gdyż mamy na uwadze ewentualności, które mogą wpłynąć na późniejsze bezpieczeństwo żeglugi. Dlatego tak ważne jest dopracowanie wszystkich detali, aby móc zapobiec przyszłym awariom.

  Eksperci dziedziny handlu i inżynierii 

  Nasz zespół obfituje w ekspertów handlu oraz inżynierii, ponieważ w zespole zatrudnieni są wykwalifikowani inżynierzy oraz handlowcy posiadający duże doświadczenie w sektorze inżynierii morskiej, eksploatacji, konserwacji, a także naprawach części. Odpowiednia wiedza inżynieryjna specjalistów pozwala na zaproponowanie wysoko funkcyjnych rozwiązań konstrukcyjnych, a także w razie potrzeby możemy pomóc w montażu spare parts alfa laval purifiers oraz innych części hydraulicznych.

  Różnorodność produktowa oraz możliwy zakup na zamówienie

  Oferta składa się z około 200 000 tysięcy części zamiennych do statków, w tym m.in. silniki, zawory, spare parts alfa laval purifiers, filtry, separatory, wymienniki ciepła, wentylatory oraz wiele innych. Pozyskujemy części z polskiej, rodzimej produkcji, a także zajmujemy się dystrybucją części z produkcji europejskiej. 

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą produktową części do statków na  naszej stronie internetowej https://posejdon-marine.pl/