Revit projektowanie

  Jeżeli poszukują Państwo alternatywy usprawniające zarządzanie procesu budowlanego, 

  dobrym rozwiązaniem byłoby zastosowanie jednej z bardziej nowoczesnych technologii na rynku, którą jest metodyka BIM oraz Revit projektowanie. Technologia BIM, czyli Building Information Modeling, to metodyka, która swoją wysoką jakością oraz szeroką funkcjonalnością udowodniła, że jest jedną z bardziej wydajnych i innowacyjnych metod modelowania informacji o projekcie budowli. Metodyka BIM pozwala na koordynowanie pracy pomiędzy wszystkimi uczestnikami projektu na każdym etapie realizacji inwestycji.

  Biblioteki BIM ważnym elementem modelowania informacji

  Bliblioteki BIM w Revit projektowanie są przygotowanymi obiektami trójwymiarowymi, które posiadają informacje geometryczne takie jak kształt, wymiary, informacje bazodanowe w postaci parametrów oraz wykończenie powierzchni. To, jakie dane są przechowywane w bibliotekach Revit projektowanie, jest ustalane indywidualnie z producentem. Dostępne do wyboru jest zawarcie informacji bezpośrednio w formie tekstu lub liczby bądź też w postaci odnośników do innych stron internetowych czy dokumentów.
  Revit projektowanie

  Istotność bibliotek BIM

  Biblioteki Revit projektowanie w metodologii BIM są ważnym elementem  w trakcie modelowania informacji, gdyż modelowanie polega na tworzeniu obiektów trójwymiarowych. Projektanci tworzą gotowe elementy biblioteczne takie jak okna, drzwi, lampy bezpośrednio do swojego modelu oraz mają możliwość wykorzystania wszystkie informacje, które są zawarte obiektach w systemie Revit projektowanie.

  W razie zapotrzebowania na informację na temat biblioteki Revit w metodyce BIM zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: https://bimup.tech/bim-dla-producentow-w-revit/!