Podłogi z drewna

  drewniane podłogi

  Aranżacja wnętrz to wyzwanie dla każdego właściciela domu, bądź mieszkania. Postawienie na dany styl architektoniczny czy temat przewodni to dobry sposób, aby ułatwić sobie proces wykończania lub dekoracji. Oprócz wyboru koloru ścian i mebli trzeba zadbać o kwestię podłoża. Coraz więcej ludzi wybiera podłogi z drewna, które łączą w sobie nowoczesność, prostotę i funkcjonalność.

  podłogi z drewna

  Pomieszczenia

  Do jakich pomieszczeń będą pasować podłogi z drewna? Tak naprawdę można uzyskać efekt podłogi z drewna w każdym pokoju niezależnie od jego funkcji. W łazience można wykorzystać płytki, które imitują drewno. Mogą być ścienne, jak i podłogowe. Kuchnia także może być wykonana z drewna. Zaimpregnowane panele drewniane to sposób na unowocześnienie tego pomieszczenia, które kojarzy się z linoleum lub kafelkami. Sypialnia, salon lub jadalnia to doskonałe lokalizacje na podłogi z drewna. Wnętrza nabiorą naturalności, rustykalności i jednocześnie elegancji. Na zewnątrz także sprawdzą się bale z drewna, które nie będą się wyróżniać w zielonym ogródku od pobliskiego lasu czy sadu.

  Jakie drewno wybrać?

  Producenci proponują drzewa iglaste, liściaste, ale też te egzotyczne. Najpopularniejsze to dąb, sosna i orzech. Jeśli ktoś lubi egzotykę, może spróbować bambusa lub palmy. Inne popularne drzewa to jesion, klon i osika. Podłogi z drewna można dobierać pod względem jego ceny, koloru i grubości. Do jasnych wnętrz nada się sosna lub dąb, a do ciemniejszych orzech albo jesion. Nie można zapomnieć, że warto eksperymentować i łączyć drewna.

  Dowiedz się więcej: https://meble-grabo.pl/oferta/podlogi/