Paleta przemysłowa

  Transportowanie większej ilości towarów może być uciążliwe- szczególnie jeśli razem mają one sporą masę. Mimo to, dzięki odpowiedniej konstrukcji, jaką posiada paleta przemysłowa, bez problemu jesteśmy w stanie przetransportować cięższe materiały, a jej budowa jest przystosowana do przenoszenia jej za pomocą wózka widłowego.

   

  Paleta przemysłowa

   

  Różnica między paletą przemysłową, a europaletą

  Główną różnicą jest to, że paleta przemysłowa w porównaniu do europalety, nie posiada żadnego certyfikatu. Takie oznaczenie świadczy o tym, że zostały na niej wykonane atesty, a konstrukcja spełnia wszystkie wymogi. Razem z wyższą jakością europalety, idzie również wyższa cena, która znacznie różni się od tej bez licencji. Warto wspomnieć o wymiarach palet- te z certyfikatem mają dostosowane parametry, natomiast w przemysłowych mamy duży wybór jeżeli chodzi o wygląd, gdyż wymiary nie są z góry narzucone.

  Zalety palety przemysłowej

  Mimo gorszej jakości jesteśmy w stanie bez problemu znaleźć wiele zalet, którymi cechuje się paleta przemysłowa. Przede wszystkim, jest to wspomniana wyżej różnorodność i niska cena. Wymiary takiej konstrukcji są zazwyczaj indywidualnie dopasowane pod danego klienta, a jej masa jest dużo lżejsza od europalety. W dodatku do jej naprawy nie będzie wymagana od nas żadna zgoda, tak to działa w przypadku palet licencjonowanych. Podsumowując, można powiedzieć, że jej główną zaletą, jest nasza wygoda i niskie koszty.

  Sprawdź więcej na https://lukpal.pl/ !