Naprawa palet euro

  drewniana paleta

  Wykorzystywanie palet euro wiąże się dziś z transportem międzynarodowym, a ten z oczywistych względów musi spełniać wiele wymagań. W grę wchodzą mianowicie liczne parametry. Niedopuszczalnym jest transportowanie uszkodzonych palet, dlatego warto wiedzieć jak wygląda naprawa palet euro.

  paleta drewniana

  Czym różnią się palety euro od palet przemysłowych?

  Palety euro jako palety do międzynarodowego transportu towarów muszą spełniać wymagania jakości, a także być kompatybilne z wózkami widłowymi. Przyjmuje się, że palety euro powinny mieć wymiary 1200x800x144 milimetrów. Ich waga musi plasować się w okolicach 25 kilogramów. Surowiec, z którego każda musi być wykonana to drewno. Paleta euro jest paletą czterokierunkową. Dzięki tym parametrom europalety są wytrzymałe i tanie. Palety przemysłowe nie muszą spełniać żadnego z tych wymagań. Oznacza to że ich parametry mogą być zarówno niższe, jak i wyższe.

  Na czym polega i jak przebiega naprawa palet euro?

  Chcąc sprostać jakości transportu międzynarodowego naprawa palet euro powinna cechować się wyjątkową precyzją. Wykorzystanie palet euro to w niektórych branżach codzienność, dlatego każda firma, która ma z nimi do czynienia powinna stworzyć dedykowany dział napraw albo nawiązać współpracę ze specjalistyczną firmą. Nie ma nic gorszego niż produkty dostarczone na połamanych paletach. Usterki takie nie wróżą owocnej współpracy z zagranicznymi klientami. Właśnie dlatego tak ważna jest naprawa palet euro.

   

  Jeżeli interesują Cię palety euro, po więcej ciekawych informacji zapraszamy na stronę https://lukpal.pl/!