Malowanie proszkowe automotive Wrocław

  Malowanie proszkowe to popularny sposób na pokrywanie farbą różnego rodzaju powierzchni, w tym również karoserii samochodowej. Malowanie proszkowe automotive Wrocław to ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie, które może zmniejszyć koszty usługi nawet o 25%.

  Jak działa malowanie proszkowe automotive Wrocław?

  malowanie proszkowe automotive Wrocław

  Malowanie proszkowe automotive Wrocław zaczyna się od odpowiedniego przygotowania samochodu. Proszkowane elementy zostają poddane napyleniu naładowanych cząsteczek farby, które utrzymują się na powierzchni, dzięki siłom elektrostatycznym. Następnie elementy są wkładane do pieca o temperaturze 160 stopni Celsjusza, gdzie farba ulega polimeryzacji, tworząc jednolitą i równą powłokę.

  Lepsze rozwiązanie

  Malowanie proszkowe automotive Wrocław to metoda, która w wielu aspektach jest znacznie lepsza i bardziej opłacalna, niż tradycyjne malowanie karoserii. Jednym z głównych zalet tej techniki jest jej wydajność. Jedna powłoka proszkowa odpowiada, aż czterem powłokom tradycyjnego lakieru. Dodatkowo metoda jest bardziej ekologiczna, gdyż stosowane sposoby powodują niższą emisję gazów cieplarnianych, niż te tradycyjne. Malowanie proszkowe automotive Wrocław to również estetyka wykonania. Dzięki tej formie odnowy lakieru można zmienić kolor dowolnego elementu podwozia, zawieszenia czy karoserii, a przy tym cieszyć się estetycznym i zadowalającym wyglądem i dobrą trwałością.

  Jeśli szukasz ekologicznej metody, która pozwoli zmienić kolor twojego auta, to pomyśl o malowanie proszkowe automotive Wrocław.

  Chciałbyś się dowiedzieć więcej na ten temat? Wejdź na stronę: https://alucrom.pl/obrobka-powierzchniowa/lakierowanie-przemyslowe/pulverlackering/!