Malowanie gabarytów kielce

  Malowanie gabarytów kielce to ekologiczny i  bardzo trwały sposób na pokrycie powierzchni metalowych. Najpopularniejszym rozwiązaniem jest metoda proszkowa, która posiada wiele zalet. Jeśli zastanawiasz się jak pomalować duże elementy metalowe, to zdecyduj się na profesjonalną firmę.

  Malowanie gabarytów 

  Malowanie gabarytów kielce najczęściej wykonuje się metodą proszkową. Polega ona na nakładaniu cząstek farby proszkowej na  powierzchnię metalu. Warstwa proszku utrzymuje się na powierzchni malowanego elementu i dzięki temu nie powstają zacieki na malowanym elemencie. Po pomalowaniu element trafia do specjalnego pieca lakierniczego, w którym farba zostaje utwardzona w wysokiej temperaturze. W piecu proszek topnieje i ulega polimeryzacji. Malowanie gabarytów kielce to bardzo innowacyjna metoda malowania, która umożliwia dokładne malowanie. A uzyskane pokrycie metalu jest odporna na różne czynniki.

  malowanie gabarytów kielce

  Podstawowe zalety malowania proszkowego

  Malowanie gabarytów kielce posiada kilka zalet. Jest to brak na pewno wysoka wydajność materiału malarskiego. Ponadto, podczas tego procesu nie wykorzystuje się  szkodliwych substancji rozpuszczalnikowych. Główną zaletą jest przede wszystkim możliwość uzyskania jednolitej i gładkiej powierzchni, gdzie nie występują zacieki bez zacieków. Malowanie gabarytów kielce zapewnia również odporność na zniszczenia. Dodatkową zaletą jest uzyskanie różnego rodzaju wykończenia, np. satynowego lub matowego.

  Dowiedz się więcej na stronie alucrom.pl