W łóżku spędzamy znaczną część naszego życia, niektórzy powiedzą, że nawet jedną trzecią. Dlatego warto przemyśleć ten wybór i wybrać rozsądnie. Możesz się zdecydować, np. na łóżko bukowe, które ma wiele zalet.

  łóżko bukowe

  Na lata

  Po pierwsze buk to drewno, czyli zapewnienie wytrzymałości, a to ważne, gdyż łóżka nieraz są narażone na duże obciążenia. Łóżko bukowe bardzo trudno zarysować, jest odporne na uszczerbki mechaniczne. Pomimo że buk to drzewo twarde to również łatwo poddaje się obróbce, a to wszystko dzięki stosunkowo krótkiemu czasowi schnięcia drewna. W ten sposób trudno mówić o jakichkolwiek odkształceniach podczas tego procesu.

  Do każdego wnętrza za niską cenę

  Łóżko bukowe jest wykonane z najpopularniejszego na polskim rynku drewna i tanie. W parze z ceną idzie wygoda użytkowania. Porównując koszty i komfort, wypada niezwykle korzystnie. Ponadto jego wygląd jest dość uniwersalny i sprawdzi się we wnętrzach, które są zaprojektowane w wielu stylach. Można się zdecydować na naturalny kolor, który jednak po czasie może on stać się ciemniejszy. Jest również możliwość położenia na nie kolorowego lakieru, co szeroko poszerza paletę dostępnych barw łóżko bukowe.

  Ochrona

  Niestety łóżko bukowe jest bardzo podatne na działanie wody. Zbyt częste mycie ich mokrą ścierką może sprawić, że drewno ulegnie odkształceniom. Dlatego należy zaopatrzyć się w odpowiednie preparaty do czyszczenia i konserwacji. Można również pokusić się o pokrycie łóżko bukowe woskiem, lakierem albo farbą wodoodporną, co dodatkowo wzmocni jego wytrzymałość.

  Dowiedz się więcej: http://meble-grabo.pl/oferta/lozka/