Kubańskie cygara oryginalne

  Kubańskie cygara oryginalne cieszą się sporą popularnością przez większość Aficionados. Jednogłośnie stwierdzają, iż należą do grupy najlepszych cygar na świecie. Warto wspomnieć, że kubańskie cygara oryginalne mają długą historię, która sięga nawet do roku 1492. 

  Kubańskie cygara oryginalne

  W jaki sposób powstają kubańskie cygara oryginalne?

  Kubańskie cygara oryginalne mają wielu swoich zwolenników, ponieważ produkowane są w całości ręcznie, z użyciem najlepszych i starannie wyselekcjonowanych liści tytoniu, które są uprawiane na żyznych glebach na Kubie. Sam proces dojrzewania liści, który jest dość specyficzny, gwarantuje niepowtarzalny smak i niesamowity kremowy aromat, który często jest porównywany do kawy z mlekiem. 

  Jakie są najpopularniejsze kubańskie cygara oryginalne?

  Cygara, które cieszą się niezwykle dużą popularnością, to te posiadające odznaczenie “Habanos”. Warto dodać, że kubańskie cygara oryginalne w wielu krajach są uważane jako jeden z produktów luksusowych, o czym świadczy ich cena. Spośród cygar Habanos można wyróżnić aż 30 marek. Dodatkowo każda z nich posiada różne formaty, co wpływa na długość i szerokość cygara. 

  Najsłynniejsze kubańskie cygara oryginalne to Cohiba, Montecristo, a także Romeo y Julieta. Te ostatnie należą do jednych z najsłabszych i były uwielbiane przez Winstona Churchilla. Do innych znanych marek serii Habanos można zaliczyć: Partagas, Hoyo de Monterrey czy Bolivar, ale również Flor de Cano oraz Punch.

  Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.twojecygaro.pl/