mieszkanie

  Przechowywanie środków chemicznych, które mocno mogą wpłynąć na środowisko, jest bardzo ciężkie. Wiele firm boryka się z tym od długich lat. Zastanawiając się jak ten problem rozwiązać. Szkodliwość takich płynów jest znacznie większa niż innych dostających się do środowiska związków. Spaliny samochodowe czy ścieki, nie są tak bardzo niszczące dla przyrody, jak środki chemiczne. Kanistry hdpe są rozwiązaniem na ten długotrwały problem. Jakość plastiku, z jakiego są wykonane, gwarantują bezpieczeństwo środowiska. Dzięki kanistry hdpe nie trzeba się bać o przyszłość.przechowywanie środków chemicznych

  Kanistry hdpe – stworzone z recyklingu

  Plastik wykorzystywany do produkcji kanistry hdpe to polietylen. Jego charakterystyczne cechy to: duża gęstość, wysoka odporność na korozję, związki chemiczne, wilgoć i różnego rodzaju temperatury. Tworzywo to daje możliwość recyklingu niezliczoną ilość razy. Kanistry hdpe to produkt na miarę ochrony środowiska przyszłych pokoleń.

  Kanistry hdpe – budowa

  Kanistry hdpe są tworzone za pomocą wysokiej jakości technologii. Dzięki potrójnym ściankom jakie mają, uszkodzenia od silnych środków chemicznych nie są im straszne. Można w nich magazynować takie substancje jak: oleje silnikowe, rozpuszczalniki, preparaty dezynfekujące oraz detergenty. Kanistry są produkowane pod klienta. W trakcie zamówienia można wybrać takie warianty pojemności jak: 5l, 10l, 20l, 25l oraz 30l. Zależnie od potrzeby. Kanistry hdpe chronią środowisko i ułatwiają życie.

  Dowiedz się więcej na ich temat na: https://polchem.pl/NOWY_kanister_HDPE_o_poj__5_litrow_30944.html!