Kabiny prysznicowe na wymiar – Kraków

  Dostosuj je do swoich potrzeb

  Często zdarza się, że nie jesteśmy w stanie wybrać odpowiedniej kabiny ze względu na schematycznie powielane wymiary. Jak wiadomo, w praktyce bywa różnie ze względu na nietypowy metraż łazienki, bądź wszelkie nierówności. Jednak kabiny prysznicowe na wymiar Kraków sprawdzą się wszędzie. Oprócz tego muszą być oczywiście gustowne i funkcjonalne, o czym nie można zapominać. Istotny jest także rodzaj szkła, który zostanie wykorzystany.

  Kabiny prysznicowe na wymiar Kraków są wytrzymałe dzięki zastosowaniu takich tworzyw jak  szkło odbarwione, hartowane przezroczyste, antisol brąz, grafit, decormat, antisol czarny czy decormat brąz. Wyjątkowym rozwiązaniem jest szkło absorpcyjne, które wpływa na przejrzystość kabiny. Wzrasta tu komfort użytkowania oraz poczucia prywatności. Rozumiemy również Państwa potrzeby względem poszczególnych modeli, wszystko zależne jest od konkretnego upodobania oraz możliwości pomieszczenia.

  Kabiny prysznicowe na wymiar Kraków

  Szeroki wybór

  W związku z czym, kabiny prysznicowe na wymiar Kraków dostępne są w kilku wersjach. Od wyboru opcji prostszej – przyściennej lub narożnej po wariant przesuwny, wnękowy lub typu walk-in. Zachęcamy do obejrzenia galerii, mieszczącej się na naszej stronie internetowej, gdzie pokazane są konkretne modele oraz efekt finalny. Oferujemy Państwu również bezpłatny pomiar w Krakowie oraz okolicach. W połączeniu z montażem tworzy to bardzo korzystną opcję. Kabiny prysznicowe na wymiar Kraków to zatem przede wszystkim gwarancja jakości oraz oszczędności w jednym, co obecnie stanowi z pewnością unikatowy zestaw cech.