Inspektor zastępczy wrocław

  Inwestor zastępczy wrocław, jak sama nazwa wskazuje, zastępuje inwestora na budowie, czyli wypełnia obowiązki osoby budującej dom. Jest to stanowisko popularne i kojarzone z dużymi inwestycjami, jednak coraz częściej pojawia się przy budowie domów jednorodzinnych.

  Kiedy wezwać inwestora zastępczego?

  Stawiając dom nie zawsze mamy czas, aby kontrolować postępujące prace lub nie posiadamy odpowiednich kompetencji. W takiej sytuacji warto zastanowić się na powierzeniem przedsięwzięcia profesjonaliście, jakim niewątpliwie jest inspektor zastępczy wrocław.

  Inspektor zastępczy wrocław

  Główne zadania

  Obowiązki inwestora zastępczego nie są określone prawnie. Wynikają one z zakresu umowy cywilno — prawnej z osobą, która go zatrudnia. Jeżeli dysponujemy odpowiednim budżetem, możemy zlecić prowadzenie całego procesu budowlanego, począwszy od zakupu działki, aż po oddanie budynku. Najczęściej jednak umowa dotyczy umowy domu. Inwestor zastępczy wrocław jest odpowiedzialny za organizację przebiegu budowy, zatrudnienie kierownika i firmy wykonawczej. Szczegółowo nadzoruje prace budowlane oraz może również w imieniu inwestora dokonywać zakupu materiału. Inwestor zastępczy wrocław nie musi posiadać specjalnych uprawnień, ale powinien orientować się w nowych technologiach, a także mieć rozeznanie na rynku budowlanym. Bardzo często do jego zadań należy pilnowanie budżetu budowy.

  Warto pamiętać

  Kompetencje kandydata łatwo sprawdzić prosząc o pokazanie referencji lub podanie kontaktu do osób, z którymi wcześniej pracował. Warto zapytać, czy zastosowane w naszym projekcie technologie budowlane są znane inwestor zastępczy wrocław. Dobre relacje z inwestorem są podstawą sprawnej współpracy, dlatego szukajmy osoby komunikatywnej i dobrze zorganizowanej. Zobacz więcej na: https://quantumsa.pl/oferta