Farby ozdobne na ściany

  farby ozdobne na ścianę

  W obecnych czasach istnieje wiele rodzajów farby ozdobne na ściany, które nie tylko zjawiskowo wyglądają, ale również w ładny sposób rozpraszają światło, sprawiając, że wnętrze jest bardziej rozświetlone i przestronniejsze. Na taki efekt wpływ mają m.in. farby ozdobne na ściany brokatowe oraz perłowe.

  Farby brokatowe

  Ściany nie są już tylko tłem. Coraz częściej to na nich skupia się uwagę, wchodząc do pomieszczenia. W bardzo łatwy sposób za pomocą farby ozdobne na ściany można sprawić, że staną się prawdziwą ozdobą wnętrza. Nie trzeba nimi malować wszystkich ścian, często wystarczy jedna lub dwie ściany, aby uzyskać niesamowity efekt. Tak jest w przypadku farby ozdobne na ściany z brokatem. Wybierając ten rodzaj farby, warto zwrócić uwagę na kolor drobinek, tak aby pasował do wystroju wnętrza i farby na pozostałych ścianach. Do ciepłych odcieni najlepiej pasować będą złote i miedziane brokaty, natomiast do zimnych — srebrne. Użycie farby ozdobne na ściany brokatowej jest bardzo łatwym sposobem, aby zmienić wygląd wnętrza i nadać mu charakteru. Na rynku wciąż pojawiają się nowości, które pozwalają na osiągnięcie jeszcze lepszych efektów.

  farby ozdobne na ściany

  Farby z perłowym połyskiem

  Farby ozdobne na ściany z połyskiem perłowym urozmaicają każde wnętrze w bardzo prosty sposób. Dodają elegancji i szyku. Mogą być głównym elementem dekoracyjnym wnętrza lub samym akcentem. Farby ozdobne na ściany perłowe bardzo dobrze wyglądają skontrastowane z matowymi ścianami. Wybierając kolor, należy zastanowić się, jaki efekt chcemy uzyskać i dobrać go tak, jak tradycyjne farby, ponieważ perłowym połysk jest tylko dodatkiem, który sprawdzi się na każdym kolorze.

  Sprawdź ofertę farb ozdobnych na  https://fguardi.com.pl/farby_dekoracyjne,cat-1!