Drzwi erkado magnolia

  Drzwi wewnętrzne magnolia doskonale wpiszą się w wystrój każdego wnętrza. Szeroka gama kolorystyczna, jaka cechuje drzwi erkado magnolia, zadowoli nawet wymagających klientów. Solidne wykonanie sprawi, że drzwi będą prezentowały się bardzo dobrze. Drzwi erkado magnolia dostępne są w kilku szerokościach. Szerokości skrzydeł to 60, 70, 80, 90 i 100 cm. 

  Jaka jest konstrukcja drzwi erkado magnolia?

  Drzwi mają konstrukcję ramiakową, co zdecydowanie odróżnia je od prostych drzwi płytowych. Konstrukcja drzwi erkado magnolia, tworzy piękną ramę, która oprócz tego, że jest stabilna pełni funkcję ozdobną. Ramiaki wykonane są z płyty MDF i pokryte okleiną GREKO, a ramiaki pionowe wykonane są z klejonego drewna i oklejone są okleiną PREMIUM lub CPL. 

  Drzwi erkado magnolia
  Drzwi erkado magnolia

  Drzwi erkado magnolia i ich przeszklenia.

  W drzwiach użyto standardowej szyby hartowanej koloru mlecznego, nadającą się idealnie do łazienek i toalet, oraz przeźroczystą prezentującą się znakomicie w biurach i zamkniętych salonach. Drzwi erkado magnolia w swojej ofercie posiadają nowe przeszklenie koloru czarnego. Przeszklenie to jest obustronnie gładkie. Miejsc na przeszklenia w drzwiach jest 5, więc według swoich preferencji i tego, gdzie wstawione będą drzwi erkado magnolia, można sobie wybrać, w ilu z nich ma być przeszklenie, a ile miejsc ma być wypełnionych płytą MDF.

  W wyborze skrzydeł wewnętrznych warto zwrócić uwagę na drzwi erkado magnolia. Cechuje je przede wszystkim jakość wykonania, oraz styl, który będzie pasował do każdego wystroju wnętrza.

  Dowiedz się więcej na https://erkado.pl/wp-content/uploads/2020/09/dw_pl.pdf