Drzwi erkado azalia

  Drzwi erkado azalia

  Drzwi erkado azalia są wyjątkowo trwałe i odporne na wszelkie uszkodzenia. Składają się z ramiaków i poprzeczek wykonanych z najwyższej jakości materiału. Są odporne na wszelkie zarysowania, które w codziennym użytkowaniu są możliwe. Konstrukcja została wzmocniona, a przy tym drzwi pięknie się prezentują. Można je znaleźć w stosunkowo niskich cenach i cieszyć się nimi przez długie lata!

  Personalizacja drzwi erkado azalia

  Drzwi erkado azalia wykonane są ze szkła klejonego lub szyby hartowanej. Strona szklenia jest możliwa do wymiany. Posiadają sześć zawiasów, w tym trzy ukryte. Jest możliwość dobrania wentylacji, dzięki czemu cyrkulacja powietrza przechodzi we właściwy sposób. Klient może również zadecydować, czy drzwi będą posiadały zamek, a jeśli tak to w jakiej formie.

  Drzwi erkado azalia są dostępne w kilku rozmiarach i ponad 20 kolorach, aby można było je właściwie dobrać do potrzeb. Są przeznaczone jako drzwi wewnętrzne. Przy zakupie drzwi erkado azalia można je odpowiednio spersonalizować, co pomaga w dopasowaniu drzwi do wystroju wnętrza.

  drzwi erkado azalia

  Ceny drzwi erkado azalia

  Ceny samych drzwi zazwyczaj wahają się w granicach 500-600 zł. Warto również zwracać uwagę na przeceny drzwi erkado azalia, kiedy jest możliwość kupienia ich za niższą cenę. Oczywiście w przypadku dodatkowych ulepszeń cena staje się automatycznie wyższa (np., przy wyborze odpowiedniego rodzaju wentylacji czy zamku).

  Drzwi erkado azalia są zaprojektowane wedle potrzeb Klienta i dopracowane z myślą o najdrobniejszych szczegółach. Przy zakupie wymagane jest podpisanie umowy między Klientem a producentem, dzięki czemu drzwi obejmuje gwarancja na co najmniej 2 lata.