Drukowanie na kartonie

  W ciągu ostatnich kilku lat branża poligraficzna zmieniła się diametralnie. Możesz drukować na szerokiej gamie materiałów, od metali po ceramikę i papier. Ale tektura jest jednym z materiałów, na którym można drukować przy niewielkim wysiłku i ma wiele zalet w porównaniu z innymi materiałami. Poznaj czym jest drukowanie na kartonie!

  Zastosowanie drukowanie na kartonie

  Istnieje wiele powodów, dla których warto drukować projekty lub produkty na tekturze. Możesz być artystą, który chce sprzedawać swoje projekty w witrynie sklepowej lub firmą, która chce odejść od tradycyjnego opakowania i wypróbować coś nowego dla swojej linii produktów, a nawet architektem, który potrzebuje płaskiego opakowania dla swojego modelu wystawa wnętrz domów. Bez względu na powód, drukowanie na kartonie może pomóc Ci stworzyć własny prototyp kartonu dzięki naszym profesjonalnym usługom poligraficznym!

  Drukowanie na kartonieCharakterystyka drukowanie na kartonie

  Drukowanie na kartonie to popularny trend, który ożywił tradycyjny biznes poligraficzny. Druk na tekturze to forma druku cyfrowego, która w ostatnich latach zyskała na popularności. Stosowany jest głównie na opakowaniach małoformatowych, artykułach promocyjnych i produktach promocyjnych. Ten rodzaj druku ma wiele zalet w porównaniu z tradycyjnymi metodami drukowania, w tym niski koszt, wysoką jakość i bardzo krótkie cykle produkcyjne z szybką dostawą do dowolnego miejsca na świecie. Specyfikacje tektury są również bardzo zmienne w zależności od konkretnego zastosowania.

  Po więcej przydatnych informacji zapraszamy na stronę https://pl.koenig-bauer.com/pl/!