Bramki uchylne

  Bramki uchylne to urządzenia zapewniające bezpieczeństwo i kontrolę osób wchodzących na wybrany teren. Wykorzystywane są najczęściej w miejscach, w których jest duże natężenie ruchu. 

  Gdzie stosuje się bramki uchylne?

  Bramki uchylne najczęściej stosowane są w sklepach wielkopowierzchniowych, szczególnie marketach oraz innych budynkach użytku publicznego. Montuje się je także w miejscach strzeżonych, gdzie wymaga się stałej kontroli. Bramki uchylne używane są także w miejscach o dużym natężeniu ruchu, przy wejściu do obiektów lub jako ograniczenie przejścia na konkretne piętro w budynku. Gwarantują bezpieczeństwo i płynny przepływ osób. 

  bramki uchylne

   

  Zalety bramek uchylnych

  Bramki uchylne wyróżniają się trwałością wykonania, nie tracąc przy tym na estetyce. Mogą mieć standardowe wykończenie lub nowoczesną stylistykę. Wykonane są z uniwersalnej stali, co zapewnia wytrzymałość nawet przy długim i ciągłym użytkowaniu. Trwałość zwiększają metalowe ramiona, a nowoczesności dodają specjalne piktogramy określające kierunek ruchu. Dodatkowo ułatwiają one korzystanie z bramki uchylne dzięki zrozumiałym znakom. Piktogramy informują zarówno o zablokowanym przejściu, jak i o możliwości przejścia dalej. 

  Bramki uchylne mogą być automatyczne oraz sterowane manualnie. Bez względu na ich rodzaj, pozwalają uniknąć zatorów na ternie, na którym się znajdują. Dodatkowo nie stanowią utrudnienia dla niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim. Dzięki temu są idealnym rozwiązaniem ułatwiającym kontrolę przepływu osób.

  Aby dowiedzieć się więcej, kliknij w ten link:  https://accesscontrol.pl/bramki-uchylne/