Technologia BIM z dnia na dzień zyskuje coraz więcej fanów i zwolenników. Firmy z chęcią sięgają po to rozwiązanie, gdyż ułatwia ona pracę projektantom oraz poprawia jakość współpracy między pracownikami, oraz osobami pracującymi nad danym projektem. BIM management to przyszłościowe rozwiązanie, które wpłynie pozytywnie na wydajność firmy. 

  Czym jest technologia BIM? 

  Technologia BIM to nowoczesny algorytm, który pomaga modelować informacje o budowli. Wchodząca dopiero na polski rynek technologia nie jest jeszcze tak popularna, co może powodować starach i obawy przed jej użyciem. BIM management powstało właśnie po to, aby edukować ludzi w użyciu tego algorytmu i zmniejszać  niechęć do nowych technologi. 

  BIM management

  BIM management dla firm

  Wraz ze wzrostem zainteresowania firm technologią BIM powstało również pojęcie BIM management, który oznacza nic innego niż zarządzanie algorytmem BIM — Building Information Modeling. Nowo pojawiająca się dopiero technologia sprawił, że niewiele osób wie, czym on jest i jak działa. Wtedy właśnie z pomocą przychodzą osoby zarządzające BIM. Do ich umiejętności należy dobra znajomość tego narzędzia i przekazanie wiedzy na jego temat innym pracownikom. BIM manager powinien mieć doświadczenie w pracy z tą technologią. BIM management można podzielić na dwie kategorię: BIM managera w firmie wykonawczej i  w biurze projektowym. 

   

  Zadaniem BIM management jest pomoc firmom we wprowadzeniu tej technologii w użycie. 

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: https://bimup.tech/