wypożyczalnia samochodów lotnisko Modlin

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Modlin

Lotnisko Modlin w Warszawie, dzięki położeniu stosunkowo blisko stolicy, posiada spory potencjał do stania się poważnym graczem.

Oferując niższe ceny, wyloty z lotniska prawie z centrum kraju, tuż obok potężnej Aglomeracji warszawskiej, są kuszące nie tylko z powodu usytuowania lecz przede wszystkim pod względem cen. Lotnisko Chopina jest potężne i świetnie skomunikowane z miastem, jednakże jest drogie. Latamy coraz częściej i szukamy coraz tańszych ofert. Tutaj na scenę wchodzi właśnie lotnisko Modlin. Pomimo bliskiego sąsiedztwa linii kolejowej i dworca, jest ono jednak dużo gorzej skomunikowane z Metropolią warszawską i na transfer z lotniska składają się podróż pociągiem oraz przejazd autobusem z dworca na lotnisko. Przy kilkuosobowej rodzinie i wielu bagażach jest to bardzo niepraktyczne.

Dodatkowo przy bardziej kapryśnej aurze, deszczu, śniegu czy mrozie bywa to skrajnie niewygodne.

wypożyczalnia samochodów lotnisko Modlin (7)
wypożyczalnia samochodów lotnisko Modlin (7)
Zdecydowanie wygodniejszą opcją jest dojazd samochodem, lecz przylatując do kraju, cudzoziemcy nie mają zaparkowanego pod lotniskiem własnego auta. Na szczęście ten problem rozwiąże wypożyczalnia samochodów lotnisko Modlin. W ofercie zawsze znajdą się zarówno małe i tanie – zarówno w eksploatacji jak i wypożyczeniu – miejskie pojazdy, jak i większe, bardziej pakowane i mające dużo więcej mocy samochody rodzinne, kombi, crossovery czy suvy. Nie ma nic wygodniejszego (a dla wielu i przyjemniejszego) niż po locie z odległego kraju i odebraniu swojego bagażu, wyjście na parking gdzie czeka już na nas samochód. Wsiąść, zrelaksować się, włączyć ulubioną stację radiową i prędko dotrzeć do domu/celu podróży. Wygoda i prędkość podróży jakie dają nam takie kombinacje środków transportu były niespotykane w poprzednich latach, lub wręcz nieosiągalne. Teraz to wszystko mamy na wyciągnięcie ręki!