W którym miejscu odszukamy interesujące akcesoria do aparatu telefonicznego?

Jeżeli kochasz jeździć, na 100% wiesz jak istotne jest dokumentowanie podróży poprzez zdjęcia. Zdjęcia są znakomitą pamiątką naszych przygód, a również, regularnie pojedynczym dowodem na to, że naprawdę zrobiło się to o czym opowiada. Na nieszczęście, noszenie uciążliwych aparatów zawieszonych na szyi staje się niezwykle uciążliwe, powoduje problemy na lotniskach w strefie weryfikacji, a co najgorsze, taki przyrząd jest stosunkowo bez trudności ukraść.

kij do selfie

Na szczęście na rynku coraz to częściej jesteśmy w stanie spotkać tzw. obiektywy do smartfona. Ułatwiają one byt, skoro przy ich pomocy jesteśmy w stanie zrealizować doskonałe zdjęcia telefonem. Kolejną zaletą bywa ich kompatybilność z wieloma najpopularniejszymi wariantami komórek. Wystarczy zamontować obiektyw do aparatu telefonicznego, a już za moment jesteśmy w stanie radować się zaletami pełnowymiarowego aparatu. Bez potrzeby noszenia kłopotliwego aparatu oraz nieprzerwanej dbałości aby nic mu się nie stało. Kolejną zaletą jest zjawisko, iż mając przenośny obiektyw nie trzeba już przegrywać fotografii z karty aparatu na komputer, starczy, że uczynimy fotografie komórką i już jesteśmy w stanie publikować je na facebooku, instagramie bądź wysyłać mailowo do przyjaciół a także familii. Bywa to niezwykle prędkie i wygodne rozwiązanie dla ludzi będących w podróży a także częstokroć nie posiadających warunków do spokojnego przegrywania zdjęć na komp.

Kolejnym przydatnym gadżetem w podróży istnieje innymi słowy selfie stick to znaczy kij do selfie. Selfie czyli zdjęcia robione sobie samemu stają się ostatnimi czasy ogromnie atrakcyjne. Wielu śmiałków robi je w bardzo niebezpiecznych położeniach jak np. skrzydło lecącego aeroplanu czy siedząc na czubku masztu pełnomorskiego jachtu. Nie powinno się narażać życia dla zrobienia ciekawego fotografii, jednakże obojętnie jakie selfie, przyzwoicie, kiedy bywa zrealizowane przy użyciu drążka, jaki wydłuża perspektywę i fotka wygląda tak, jakby uczyniła je nam osoba trzecia. Posiadanie drążka selfie stick bywa użyteczne nie trzeba albowiem bez przerwy prosić ludzi napotkanych na drodze aby uczyniły nam zdjęcie na tle jakiegoś pomnika bądź innej atrakcji turystycznej.


Źródło: frago.pl