alfa laval purifiers spare parts

Spare parts alfa laval purifiers

Alfa laval to światowy producent różnorakich rozwiązań przemysłowych, oferujący m.in. systemy oczyszczania wody balastowej wraz z spare parts alfa laval purifiers, kotły, dekantery, wymienniki ciepła, wirówki. Urządzenia alfa laval znajdują szerokie zastosowanie w energetyce, przemyśle maszynowym, wytwórczym, papierniczym, biotechnologii, farmacji, transporcie i przetwórstwie żywności od wielu lat.

Spare parts alfa laval purifiers

Wirówki, separatory alfa laval

Kluczową rolę w sektorach przemysłu spożywczego, napojów, przemysłu farmaceutycznego, czy morskiego odgrywa technologia separacji, która pozwala na oddzielenie cieczy od cieczy, ciała stałego od cieczy. To właśnie ona sprawia, że uzyskujemy substancje zdecydowanie czystsze, produkty uboczne i produkujemy mniej odpadów. W przemyśle spożywczym oddzielana jest np. oliwa z oliwek od pasty. Dzięki zastosowaniu separatorów i serwisowi przy użyciu spare parts alfa laval purifiers możemy działać i oczyszczać na skalę przemysłową.

Modele wirówek spare parts alfa laval purifiers:

  • alfie – usuwają zanieczyszczenia z chłodziw, które stosowane są w procesach przemysłowych. Są bardzo wygodne dla operatorów, poprawiają jakość produktu końcowego, zapewniając obieg by-pass i trójfazowe oddzielanie oleju i zanieczyszczeń.
  • MAB – służą do usuwania cząstek stałych i wody. Zwiększają bezawaryjność działania urządzeń statkowych.
  • MIB – usprawniają obsługę, są małe i lekkie. Stosowane są do olejów i paliw.
  • MMB – podobne do MABa, ale różniące się nieustannym procesem wirowania i większą przestrzenią do zbierania osadów
  • emmie – system wyróżniający się mobilnością. Oczyszcza olej oraz zwiększa żywotność systemów hydraulicznych. Spare parts alfa laval purifiers łatwe w wymianie.

Produkty alfa laval gwarantem jakości

Dzięki zastosowaniu wysoce wydajnych i solidnych systemów alfa laval jesteśmy w stanie działać sprawnie i rozwijać naszą firmę. Nawet w razie problemów, alfa laval gwarantuje odpowiedni serwis przy użyciu spare parts alfa laval purifiers, który jest w stanie zapewnić szybką pomoc oraz fachowe podejście do sprawy.

Dowiedz się więcej: https://posejdon-marine.pl/alfa-laval-fresh-water-generators-and-purifirers/