Potrzebujesz uatrakcyjnić własne życie erotyczne? Wyłoń coś z rozległej palety gadżetów erotycznych

Genialne wibratory, zdalnie sterowane gadżety, serwisy randkowe i seks-roboty – zdaje się, że dla sektora seksualnego nie ma rzeczy niewykonalnych. W końcu nasze alkowy już dawno opanowały innowacyjne systemy. Kochanie się jest bardziej przystępne, a orgazmy – ciągle intensywniejsze. Jednakowoż jest też odwrotna strona medalu – akcesoria do seksu z łatwością zaczynają substytuować nam bliską osobę.

Lovelife Krush to przyrząd do ćwiczenia mięśni dna miednicy. Zaopatrzony jest w receptory zmysłowe, może szacować ciśnienie oraz sprawdza odporność w trakcie robienia ćwiczeń.

Z kolei Fiera pomaga podsycać popędu seksualnego u kobiet, stosując delikatną stymulację oraz subtelne ssanie, tak aby zwiększyć transfer krwi oraz wilgoć pochwy.
Wibrator Afterglow stosuje technologię świetlną PulseWave do „spontanicznego wspierania pobudzenia”.

akcesoria do seksu


Świeczka do masażu Bwarm przeobraża się w gorący, aromatyczny krem do masażu. Kobiety ubóstwiają nasycony erotyzmem dotyk. Seksualny masaż to perfekcyjny sposób na inicjację seksownego wieczoru. Nie bój się, że stopiony olejek będzie ją parzyć..
Kulki gejszy za pomocą ćwiczeń z kulami kobiety są w stanie trenować sfery dna miednicy. Okolice dna miednicy w porządnej formie to zdrowie i w wyższym stopniu mocne czucie rozkoszy w czasie stosunku dla każdej kobiet.

Nea jest niewielki, kompletnie zawiera się w dłoni, jednak jest wyjątkowo silny jak na swój skromny rozmiar. Ten wibratorek jest poświęcony łechtaczce. Można się nim bawić solo i podczas współżycia. Jeżeli włoży się go pod bieliznę, będzie pieścił erotyczne okolice bez konieczności użycia dłoni.
Form 2 tego rodzaju wibratora nie wtyka się do wewnątrz, jest poświęcony do rozkosznego stymulowania warg sromowych i łechtaczki. posiada parę prędkości oraz sposobów wibracji. Ponadto jest wodoodporny oraz można śmiało zanurzyć go w wannie. Albowiem dla kobiet ważna jest praktyczność, a nie wielkość.