Pomoc prawna zawsze potrzebna

W obecnych czasach, co trzecie małżeństwo kończy się rozwodem. Statystyki są bardzo przykre i niepokojące. Rozwód to wydarzenie, które niesie za sobą szereg negatywnych kosztów, nie tylko emocjonalnych, ale również finansowych.

Zwłaszcza w przypadku posiadania wspólnego majątku konieczna jest porada i wsparcie, które daje doświadczony adwokat krakow rozwody.
Warto korzystać z takich usług przede wszystkim, aby uchronić się przed utratą pieniędzy. Nie każda para młoda, zauroczona wizją wspólnego życia, aż do śmierci myśli jeszcze przed ślubem nad zabezpieczeniem własnych interesów finansowych.


Intercyza jest postrzegana jako brak zaufania jednej ze stron. Adwokat krakow rozwody jest jednak innego zdania. Taki dokument jest bardzo pomocny przy późniejszym podziale majątku. I niezbędny w sytuacji, gdy jedno z małżonków jeszcze przed ślubem posiada dość znaczne zasoby finansowe. Odpowiednio przygotowana intercyza daje poczucie bezpieczeństwa oby stronom i zabezpiecza wspólne interesy w przyszłości.
Niestety na podpisanie intercyzy decyduje się wciąż bardzo niewiele osób.

Adwokat krakow rozwody to zatem wyjście awaryjne w przypadku rozpadu małżeństwa. Jego wsparcie podczas rozprawy rozwodowej może być nieocenione. Goszcz różnorodnych przepisów i kruczków prawnych może spowodować ogromne straty, mimo, że sytuacja była jasna i klarowna dla pozwanych.

Dodatkowo z porad doświadczonego adwokata warto skorzystać, gdy jedno z małżonków domaga się orzeczenia o winie drugiej strony. W tym przypadku adwokat Kraków rozwody wydaje się wręcz niezbędny. Takie procesy ciągną się bowiem nawet kilka lat, a sądy nie są skłonne zbyt pochopnie decydować o winie danej osoby. W przypadku braku dostatecznych dowodów jedynie sprawny adwokat potrafi doprowadzić sprawę do zadowalającego klienta wyroku.