Ozonowanie Kraków

Ozonowanie Kraków – co to jest?

Ozonowanie Kraków – co to jest i jak działa?

Ozonowanie Kraków to ekologiczna i sprawdzona metoda dezynfekcji i dezodoryzacji, jej skuteczność wielokrotnie była potwierdzona. Cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Dzięki zabiegowi ozonowania pozbywamy się z pomieszczenia wszelkich bakterii, wirusów, alergenów oraz nieprzyjemnych zapachów różnego pochodzenia – organicznego i chemicznego, obecnych w powietrzu i na powierzchni pomieszczenia.

Ozonowanie Kraków – jak wygląda proces ozonowania pomieszczenia?

Trójatomowa odmiana tlenu, czyli właśnie ozon wchodzi w reakcję ze związkami organicznymi mikroorganizmów chorobotwórczych. W ten sposób neutralizuje ich  negatywne działanie. Ozonowanie Kraków nie powoduje żadnych skutków ubocznych, a Ozon jest całkowicie nieszkodliwy dla człowieka i środowiska – jest w końcu gazem całkowicie naturalnym.

Ozonowanie Kraków

Po ozonowaniu pomieszczenie jest gotowe do użycia po około dwóch godzinach, bo ozon jest gazem krótkotrwałym i szybko ulega rozpadowi do tlenu (O2). Po wykonanej usłudze, zastaniesz niezwykle czystą i przyjemną przestrzeń, w której oddycha się pełną piersią i “lekkim powietrzem”, podobnie jak po intensywnej burzy.

Ozonowanie Kraków – jakie niesie korzyści?

  • pozbywanie się brzydkich i nieprzyjemnych zapachów różnego pochodzenia (organicznego, chemicznego) z pomieszczeń,
  • usuwanie grzybów, pleśni i ich przetrwalników z pomieszczeń,
  • usuwanie drobnoustrojów (wirusów, bakterii itp.),
  • usuwanie toksycznych związków chemii budowlanej, dla zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom.