Oxybrazja, czy mikorodermobrazja


Jeżeli nasza cera nie jest doskonała – jest pełna zaskórników, zanieczyszczona, przebarwiona, powinniśmy udać się do salonu kosmetycznego, gdzie uzyskamy fachową pomoc w doborze akuratnego dla naszej cery zabiegu dermatologicznego. Które są najbardziej popularne zabiegi oczyszczające? Czy są pewne oraz ile za nie zapłacimy? Nim wyłonisz swój salon kosmetyczny, przejrzyj odpowiedzi na te pytania.

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja to zabieg nader popularny ze względu na odpowiednie wyniki, które daje i korzystną cenę. Mikrodermabrazja polega na złuszczaniu nalotu specjalnie przygotowaną do tego celu głowicą, a później wykorzystanie odpowiedniej dla naszej karnacji maseczki. Głowica zasysa małe fragmenty skóry, co daje oczyszczenie zaskórników. Skutek mikrodermabrazji można porównać do bardzo mocnego peelingu bądź ręcznego oczyszczania cery. Zabieg ten jest wybierany również przez wzgląd na fakt, że jest on raczej delikatny, a bez wątpienia nie jest przykry. Cały zabieg trwa około 40min, a opłata za niego waha się zależnie od gabinetu.

Oxybrazja

Od pewnego czasu mikrodermabrazja ma jednak poważną rywalkę, mowa tu o usłudze oxybrazja – co chwila częściej wybierany przez klientki odwiedzające gabinety kosmetyczne zabieg pilęgnujący skórę. Solidny salon urody ma w własnej ofercie zarówno jeden, jak drugi zabieg. Na czym polega oraz jakie są rezultaty?
Pod wieloma względami oxybrazja jest podobna do mikrodermabrazji – zadaniem obu zabiegów jest złuszczenie, a co za tym idzie – obczyszczenie karnacji, a szczególnie porów. Oxybrazja ma jednakże kilka zalet oraz cech, które na korzyść rozróżniają ją od mikrodermabrazji. Po pierwsze, działanie silnego strumienia powietrza i soli fizjologicznej jest mimo wszystko przyjemniejsze dla skóry niż mikrodermabrazja. Po drugie, oxybrazja warszawa nie zabrania opalania, co kluczowe jest szczególnie latem. Jeden a także drugi zabieg przynależy wszak praktykować seriami, żeby dojść do widocznych efektów.

Źródło http://yennefer-studio.pl